Péče o obličej, krk a dekolt

Omlazující, ozdravující a pečující rituály, vycházející z prověřených kosmetických tradic.

Krátké představení

Proč přijít právě k nám?

 • 01Používáme kvalitní francouzskou kosmetiku
 • 02Přinášíme příjemné zážitky spojené s krásou
 • 03Pečlivě diagnostikujeme typ a potřeby pleti
Naše specializace

S čím Vám pomůžeme?

Odneste si příjemný zážitek spojený s vlastní krásou. Osobní přístup, precizní diagnostika a použití speciálních přístrojů zajistí kvalitní ošetření všech typů pleti.

Problematická pleť
Suchá pleť
Citlivá pleť
Vrásky
Pigmentové skvrny
Rozšířené žilky

Ošetření nemusíte vynechat ani pokud máte "normální" pleť. Kvalitní kosmetické ošetření Vám ušetří pozdější komplikace.

Jsme tu pro Vás

Nabízené služby

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
01

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle šetrně, ale účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky podobně jako peeling, avšak bez nepříjemného podráždění. Hloubkově čistí, zbavuje póry nečistot, odstraňuje černé tečky, mnohonásobně zlepšuje efektivitu aplikovaných sér, elixírů, kolagenu a pěstících masek, které jsou pomocí špachtle zapracovány do pleti. Výsledkem je dokonale čistá, krásná a vyživená pokožka. Pro krásu, která trvá.

Jak ošetření probíhá?

Po jemném odlíčení pleti vybraným přípravkem vzhledem k typu pokožky je na obličej aplikována maska, která před samotným čištěním pleť změkčí a uvolní. Teprve poté následuje samotné čištění přístrojem. V poslední části procedury je čistá pokožka vyživená zklidňující pleťovou maskou. Po relaxaci odejdete s rozzářenou, čistou a vyživenou pletí.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je určeno pro všechny typy pleti – pro každého, kdo si přeje precizně vyčistit pleť. Do hloubky, šetrně a bez bolesti. Čištění ultrazvukovou špachtlí však nedoporučujeme, pokud vás trápí vysoký krevní tlak. Vyhněte se mu rovněž, pokud máte kardiostimulátor či epilepsii. Není vhodné pro těhotné ženy.

Zpevnění pleti pomocí elektrosvalových impulsů
02

Zpevnění pleti pomocí elektrosvalových impulsů

Speciální ošetření pro eliminaci vrásek, zjemnění podbradku, zlepšení tonusu a zvýšení elasticity pokožky. Elektrosvalová stimulace (EMS) umožňuje vysílání jemných elektrických impulsů do svalů, aniž by se tyto svaly musely fyzicky pohybovat. Právě v obličeji se nachází více než 80 svalů. Ty, které nejsou používány, s časem ochabují a ztrácejí tonus – právě tak vznikají vrásky a ochablá pleť, proti kterým účinně bojuje ošetření EMS.

Jak ošetření probíhá?

Po důkladném odlíčení a vyčištění pleti je pokožka připravena na působení přístroje 60 second FaceLiftTM. Přístroj využívá inovativní technologii EMS. Elektrické impulsy spolu s aplikací speciálního kolagenového elixíru zlepšují svalový tonus a obnovují mladistvý vzhled pleti. Dochází ke zpevnění podkoží a viditelnému omlazení. Následuje zapracování kolagenu a retinolu, které jsou důležité pro elasticitu pleti. K jejich hloubkové aplikaci přispívají náplasti 60 second FaceliftTM, které pečují o nejproblémovější části pokožky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření pomocí EMS je vhodné nejen pro zralou pokožku se známkami stárnutí (ochablá kůže, viditelné vrásky, váčky, snížená elasticita pleti). Procedura je určená pro všechny, kdo touží po omlazující kúře bez přítomnosti chirurgických zákroků a vnitřních zásahů.

Ošetření pigmentových skvrn
03

Ošetření pigmentových skvrn

Zjemnění či úplné odstranění viditelné pigmentace díky patentované účinné složce francouzské kosmetiky Ella Baché. Zesvětlující účinek dermakosmetiky je založen na synergii extraktů z lůna samotné přírody. Procedura zahrnuje speciální na sebe navazující kosmetický kroky, které dokonale pohladí a omladí pleť. Za výsledky mohou především aktivní látky, které nechají vaše pigmentové skvrny doslova zmizet.

 • 3 hydroxy-kyseliny: malinová, citronová a mléčná – pročišťují
 • vitamín C a polyfenoly ze švěstky kakadu
 • mikroencapsulovaný vitamín B3
 • sojový vitamín E
 • zklidňující přírodní alpha-bisabolol
 • vyhlazující papain z papáji
 • nízkomolekulární kyselina hyaluronová pro hydrataci a výplň

Jak ošetření probíhá?

Po diagnostice pleti přichází na řadu důkladné odlíčení a čištění pomocí vhodných přípravků. Následuje intenzivní chemický peeling, poté dochází k aplikaci depigmentačínho séra a krémové biocelulosové masky. Peeling je aplikován také na ruce a předloktí. Navazuje příjemná rozjasňující masáž s vitamínem C. Na samotný závěr rituálu dochází k aplikaci očního balzámu a depigmentačního krému s lékořicí a samozřejmým SPG faktorem 50+.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro všechny, koho trápí nevzhledné pigmentové skvrny. Proceduru neprovádíme v letních měsících.

Studená plazma Dr.Platon
04

Studená plazma Dr.Platon

Co je plasma?

Plasma je jedním ze čtyřech základních skupenství (pevné, tekuté, plyn, plazma). Jedná se o ionizovaný plyn složený z iontů a elektronů.

Studená plazma má teplotu 35-40 stupňů Celsia a dočasně “narušuje” lamelární strukturu v epidermální bariéře. Činí tedy tuto strukturu méně organizovanou a více uvolněnou po dobu 10-12 hodin během kterých je kůže propustnější pro hydrofilní látky. Poté získá epidermální bariéra opět svou těsnou strukturu. V případech, kdy je epidermální bariéra z nějakého důvodu narušená, ji může studená plasma opravit. Narušení lamelární struktury vytváří též proces desinfekce, ničí bakterie a houby, zánětlivé buňky a také poškozené buňky.  Zvyšuje též epidermální prostupnost pleti a tím i absorbci kosmetických produktů a to až o 24%.

 

Zóny ošetření:

 • Obličej
 • Tělo např. záda

 

Účinky: 

Akné – studená plasma je vhodná pro boj s akné, jelikož ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.

 

Vrásky – studená plasma je účinné ošetření proti stárnutí pleti, jelikož spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a také pomáhá i při hojení ran.

 

Depigmentace – plazmové ošetření je zvláště účinné u skvrn na kůži pod nimiž probíhá zánětlivý proces tzv. PIH pigmentace. Redukcí zánětu také snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce, čímž snižuje pigment.

 

Citlivá pleť – studená plasma má antioxidační účinek na imunitní systém kůže, což redukuje ničivé následky chronických kožních onemocnění, jako je atopický ekzém, rosacea, a seborea, které se projevují zanícenou, podrážděnou, dehydrovanou a drsnou kůží.

Jak ošetření probíhá?

Přístrojem Dr. Platon trvá průměrně 10 minut, přístroj se používá nasucho, nejsou potřeba speciální produkty. Ošetření není nepříjemné ani bolestivé. První výsledky jsou viditelné zpravidla do druhého dne.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro všechny, koho trápí zánětlivé problémy pokožky, jak na obličeji, tak na těle.

Kolik stojí krása?

Ceník služeb

Diagnostika pleti Skin Scouting

Individuální konzultace, diagnostika lupou a dotekem. Na základně určení typu a potřeb pleti volba možného profesionálního ošetření a doporučení domácí péče

15 až 20 min/ zdarma*

ke každému kosmetickému ošetření

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, zklidňující maska, závěrečná aplikace krému

60 min/ 690 Kč*

Kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu

Diagnostika pleti, odlíčení, čistění pleti, úprava obočí pinzetou, kosmetická masáž, maska, závěrečná aplikace krému

90 min/ 1 190 Kč*

Kosmetické ošetření Express Ella Baché

Diagnostika,pleti, odlíčení, peeling, sérum, biocelulózová maska, závěrečná aplikace krému

45 min/ 790 Kč*

Kosmetické ošetření Grande Beauté Ella Baché

Diagnostika pleti, odlíčení, hloubkové čištění, úprava obočí pinzetou, intenzivní sérum, maska dle typu pleti, masáž, závěrečná aplikace krému

90 min/ 1 290 Kč*

Luxusní ošetření obličeje, krku, dekoltu a rukou

Kompletní ošetření + ošetření de výběru (barvení řas a obočí, depilace horního rtu, nosních dírek a brady, prodloužená masáž, mikromasáž očního okolí, masáž rukou)

90 min/ 1 390 Kč*

Anti-ageing kosmetické ošetření + biocelulosová nebo kolagenová maska 


Hloubková hydratace v rámci anti ageing ošetření, dochází ke zvýšení účinnosti nanesených přípravků.

90 min/ 1 790 Kč*

Kompletní ošetření + aplikace biocelulosové nebo kolagenové masky. (V ceně je zahrnuto barvení řas a obočí, depilace horního rtu/brady.)

Zpevnění krku a brady

Redukce druhé brady, při využití doporučené kúry 5 ošetření zvýhodněná cena 2 400 Kč

45 minut/ 590 Kč*

Ošetření očního okolí a mikromasáž

Mikromasáž očního okolí, zahrnuje odlíčení a čištění pleti, masáž a aplikaci alginátové masky

50 min/ 690 Kč*

Studená plazma Dr. Platon

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, aplikace plazmou, závěrečný zklidňující krém

30 min/ 390 Kč*

Chemický peeling

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, 2 peeling, maska intex, sérum, závěrečná aplikace krému.

90 min/ 1290 Kč*

Ceny a čas jsou orientační, dle aktuálního stavu pleti.

Doplňkové služby

Alginátová maska k jiným ošetřením

(např. k čištění ultrazvukovou špachtlí)

30 min/ 490 Kč*

Barvení řas nebo obočí při kosmetickém ošetření

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

20 min/ 150 Kč*

Úprava obočí při kosmetickém ošetření

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

15 min/ 80 Kč*

Mikromasáž očního okolí

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

25 min/ 190 Kč*

Závěrečné denní líčení

(lehký denní make-up)

15 min/ 80 Kč*

Ceny a čas jsou orientační, dle aktuálního stavu pleti.