Kosmetická péče

Kosmetická péče o obličej, krk a dekolt

Omlazující a pečující rituály, vycházející z prověřených kosmetických tradic.

Krátké představení

Proč přijít právě k nám?

 • 01Používáme kvalitní francouzskou kosmetiku
 • 02Přinášíme příjemné zážitky spojené s krásou
 • 03Pečlivě diagnostikujeme typ a potřeby pleti
Naše specializace

S čím Vám pomůžeme?

Odneste si příjemný zážitek spojený s vlastní krásou. Osobní přístup, precizní diagnostika a použití speciálních přístrojů zajistí kvalitní péči všech typů pleti.

Problematická pleť
Suchá pleť
Citlivá pleť
Vrásky
Pigmentové skvrny
Rozšířené žilky

Péči nemusíte vynechávat ani pokud máte "normální" pleť. Kvalitní kosmetická péče Vám ušetří pozdější komplikace.

Jsme tu pro Vás

Nabízené služby

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
01

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle šetrně, ale účinně odstraňuje odumřelé kožní buňky podobně jako peeling, avšak bez nepříjemného podráždění. Hloubkově čistí, zbavuje póry nečistot, odstraňuje černé tečky, mnohonásobně zlepšuje efektivitu aplikovaných sér, elixírů, kolagenu a pěstících masek, které jsou pomocí špachtle zapracovány do pleti. Výsledkem je dokonale čistá, krásná a vyživená pokožka. Pro krásu, která trvá.

Jak procedura probíhá?

Po jemném odlíčení pleti vybraným přípravkem vzhledem k typu pokožky je na obličej aplikována maska, která před samotným čištěním pleť změkčí a uvolní. Teprve poté následuje samotné čištění přístrojem. V poslední části procedury je čistá pokožka vyživená zklidňující pleťovou maskou. Po relaxaci odejdete s rozzářenou, čistou a vyživenou pletí.

Pro koho je aplikace vhodná?

Péče o pleť je určena pro všechny typy pletí – pro každého, kdo si přeje precizně vyčistit pleť. Do hloubky, šetrně a bez bolesti. Čištění ultrazvukovou špachtlí však nedoporučujeme, pokud vás trápí vysoký krevní tlak. Vyhněte se mu rovněž, pokud máte kardiostimulátor či epilepsii. Není vhodné pro těhotné ženy.

Zpevnění pleti pomocí elektrosvalových impulsů
02

Zpevnění pleti pomocí elektrosvalových impulsů

Speciální péče pro eliminaci vrásek, zjemnění podbradku, zlepšení tonusu a zvýšení elasticity pokožky. Elektrosvalová stimulace (EMS) umožňuje vysílání jemných elektrických impulsů do svalů, aniž by se tyto svaly musely fyzicky pohybovat. Právě v obličeji se nachází více než 80 svalů. Ty, které nejsou používány, s časem ochabují a ztrácejí tonus – právě tak vznikají vrásky a ochablá pleť, proti kterým účinně bojuje péče přístrojem EMS.

Jak procedura probíhá?

Po důkladném odlíčení a vyčištění pleti je pokožka připravena na působení přístroje 60 second FaceLiftTM. Přístroj využívá inovativní technologii EMS. Elektrické impulsy spolu s aplikací speciálního kolagenového elixíru zlepšují svalový tonus a obnovují mladistvý vzhled pleti. Dochází ke zpevnění podkoží a viditelnému omlazení. Následuje zapracování kolagenu a retinolu, které jsou důležité pro elasticitu pleti. K jejich hloubkové aplikaci přispívají náplasti 60 second FaceliftTM, které pečují o nejproblémovější části pokožky.

Pro koho je aplikace vhodná?

Péče pomocí EMS je vhodné nejen pro zralou pokožku se známkami stárnutí (ochablá kůže, viditelné vrásky, váčky, snížená elasticita pleti). Procedura je určená pro všechny, kdo touží po omlazující kúře bez přítomnosti chirurgických zákroků a vnitřních zásahů.

Péče o pigmentové skvrny
03

Péče o pigmentové skvrny

Zjemnění viditelné pigmentace díky patentované účinné složce francouzské kosmetiky Ella Baché. Zesvětlující účinek dermakosmetiky je založen na synergii extraktů z lůna samotné přírody. Procedura zahrnuje speciální na sebe navazující kosmetický kroky, které dokonale pohladí a omladí pleť. Za výsledky mohou především aktivní látky, které redukují vaše pigmentové skvrny.

 • 3 hydroxy-kyseliny: malinová, citronová a mléčná – pročišťují
 • vitamín C a polyfenoly ze švěstky kakadu
 • mikroencapsulovaný vitamín B3
 • sojový vitamín E
 • zklidňující přírodní alpha-bisabolol
 • vyhlazující papain z papáji
 • nízkomolekulární kyselina hyaluronová pro hydrataci a výplň

Jak procedura probíhá?

Po diagnostice pleti přichází na řadu důkladné odlíčení a čištění pomocí vhodných přípravků. Následuje intenzivní chemický peeling, poté dochází k aplikaci depigmentačínho séra a krémové biocelulosové masky. Peeling je aplikován také na ruce a předloktí. Navazuje příjemná rozjasňující masáž s vitamínem C. Na samotný závěr rituálu dochází k aplikaci očního balzámu a depigmentačního krému s lékořicí a samozřejmým SPG faktorem 50+.

Pro koho je aplikace vhodná?

Péče je vhodná pro všechny, koho trápí nevzhledné pigmentové skvrny. Proceduru neprovádíme v letních měsících.

Studená plazma Dr.Platon
04

Studená plazma Dr.Platon

Co je plasma?

Plasma je jedním ze čtyřech základních skupenství (pevné, tekuté, plyn, plazma). Jedná se o ionizovaný plyn složený z iontů a elektronů.

Studená plazma má teplotu 35-40 stupňů Celsia a dočasně “narušuje” lamelární strukturu v epidermální bariéře. Činí tedy tuto strukturu méně organizovanou a více uvolněnou po dobu 10-12 hodin během kterých je kůže propustnější pro hydrofilní látky. Poté získá epidermální bariéra opět svou těsnou strukturu. V případech, kdy je epidermální bariéra z nějakého důvodu narušená, ji může studená plasma opravit. Narušení lamelární struktury vytváří též proces desinfekce, ničí bakterie a houby, zánětlivé buňky a také poškozené buňky.  Zvyšuje též epidermální prostupnost pleti a tím i absorbci kosmetických produktů a to až o 24%.

 

Zóny péče:

 • Obličej
 • Tělo např. záda

 

Účinky: 

Akné – studená plasma je vhodná pro boj s akné, jelikož ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje její obranyschopnost, normalizuje produkci kožního mazu a je též vhodná na redukci nadměrného mazotoku, zvětšené póry a na jizvy po akné.

 

Vrásky – studená plasma je účinná péče proti stárnutí pleti, jelikož spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a také pomáhá i při hojení ran.

 

Depigmentace – plazmová péče je zvláště účinná u skvrn na kůži pod nimiž probíhá zánětlivý proces tzv. PIH pigmentace. Redukcí zánětu také snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce, čímž snižuje pigment.

 

Citlivá pleť – studená plasma má antioxidační účinek na imunitní systém kůže, což redukuje ničivé následky chronických kožních onemocnění, jako je atopický ekzém, rosacea, a seborea, které se projevují zanícenou, podrážděnou, dehydrovanou a drsnou kůží.

Jak procedura probíhá?

Péče přístrojem Dr. Platon trvá průměrně 10 minut, přístroj se používá nasucho, nejsou potřeba speciální produkty. Péče o pleť není nepříjemná ani bolestivá. První výsledky jsou viditelné zpravidla do druhého dne.

Pro koho je aplikace vhodná?

Péče o pleť je vhodná pro všechny, koho trápí zánětlivé problémy pokožky, jak na obličeji, tak na těle.

Kolik stojí krása?

Ceník služeb

Diagnostika pleti Skin Scouting

Individuální konzultace, diagnostika lupou a Woodovou lampou. Na základně určení typu pleti a jejích potřeb, volba možné profesionální péče o pleť a doporučení domácí péče

15 až 20 min/ zdarma*

ke každé kosmetické péči o pleť

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, zklidňující maska, závěrečná aplikace krému

60 min/ 790 Kč*

Kompletní péče o obličej, krku a dekoltu

Diagnostika pleti, odlíčení, čistění pleti, úprava obočí pinzetou, kosmetická masáž, maska, závěrečná aplikace krému

90 min/ 1 290 Kč*

Kosmetická péče o pleť Express Ella Baché

Diagnostika,pleti, odlíčení, peeling, sérum, biocelulózová maska, závěrečná aplikace krému

45 min/ 890 Kč*

Kosmetická péče o pleť Grande Beauté Ella Baché

Diagnostika pleti, odlíčení, hloubkové čištění, úprava obočí pinzetou, intenzivní sérum, maska dle typu pleti, masáž, závěrečná aplikace krému

90 min/ 1 390 Kč*

Luxusní péče o obličej, krku, dekoltu a rukou

Kompletní péče o pleť + další péče dle výběru (barvení řas a obočí, depilace horního rtu, nosních dírek a brady, prodloužená masáž, mikromasáž očního okolí, masáž rukou)

90 min/ 1 490 Kč*

Anti-ageing kosmetická péče + biocelulosová nebo kolagenová maska 


Hloubková hydratace v rámci anti ageing péče, dochází ke zvýšení účinnosti nanesených přípravků.

90 min/ 1 890 Kč*

Kompletní péče o pleť + aplikace biocelulosové nebo kolagenové masky. (V ceně je zahrnuto barvení řas a obočí, depilace horního rtu/brady.)

Zpevnění krku a brady

Redukce druhé brady, při využití doporučené kúry 5ti aplikací zvýhodněná cena 2 600 Kč

45 minut/ 690 Kč*

Péče o oční okolí a mikromasáž

Mikromasáž očního okolí, zahrnuje odlíčení a čištění pleti, masáž a aplikaci alginátové masky

50 min/ 790 Kč*

Studená plazma Dr. Platon

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, aplikace plazmou, závěrečný zklidňující krém

30 min/ 490 Kč*

Chemický peeling

Diagnostika pleti, odlíčení, čištění pleti, 2 peeling, maska intex, sérum, závěrečná aplikace krému.

90 min/ 1390 Kč*

Ceny a čas jsou orientační, dle aktuálního stavu pleti.

Doplňkové služby

Alginátová maska k jiným procedurám

(např. k čištění ultrazvukovou špachtlí)

30 min/ 590 Kč*

Barvení řas nebo obočí při kosmetické péči

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

20 min/ 190 Kč*

Úprava obočí při kosmetické péči

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

15 min/ 90 Kč*

Mikromasáž očního okolí

(pokud není uvedeno v ceně balíčku)

25 min/ 290 Kč*

Závěrečné denní líčení

(lehký denní make-up)

15 min/ 90 Kč*

Ceny a čas jsou orientační, dle aktuálního stavu pleti.