Péče o řasy a obočí

Péče o řasy a obočí

Rituály krásy, které vyživí vaše řasy a obočí. Natočení, výživa i zkrášlení.

Krátké představení

Rozdíl mezi Lash Liftingem & Botoxem a trvalou na řasy

Laminace pomocí speciálních přípravků nabízí větší, viditelnější a šetrnější natočení řas, aniž by narušila jejich strukturu. Sérum použité při Lash Liftingu dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas. Řasy jsou tak zvýrazněné, objemnější a vyživené. Přípravky jsou dermatologicky testované a zcela hypoalergenní.

Jsme tu pro Vás

Nabízené služby

Brow Henna
01

Brow Henna

Analýza obličeje, úprava a vytvarování obočí, šetrná aplikace a barvení barvami Brow Henna. Výsledkem je upravené a estetické obočí, dle posledních trendů, které vydrží až 6 týdnů.

Jak aplikace probíhá?

Po provedení pečlivé analýzy tvaru obličeje se společně s klientkou domluvíme na výsledném tvaru a tloušťce obočí. Zvolíme barvu, odstín a intenzitu. Během procedury se nanáší postupně několik vrstev barvy v časových intervalech, dle požadované intenzity. Výsledkem je krásné, výrazné a upravené obočí.

Pro koho je aplikace vhodná?

Brow Henna je čistě přírodní produkt bez peroxidu a je vhodný pro každého kdo sleduje módní trendy úpravy obočí a ocení jeho dlouhodobé výhody. Proceduru nedoporučujeme po větším úrazu, operaci v očním okolí, neprodleně po aplikaci botoxu nebo kyseliny hyaluronové na čele či v očním okolí

Lash botox
02

Lash botox

Lash botox má podobné složení jako samotné řasy. Díky tomu dokáže pozitivně stimulovat růst a životnost přírodních řas. Obsahuje nejen kyselinu hyaluronovou a rostlinný kolagen, ale také hydrolyzovaný keratin, vitamin E, panthenol a kyselinu askorbovou. O výživu a elasticitu řas se starají přírodní rostlinné oleje, jako jsou slunečnicový, jojobový, makadamový nebo arganový a mandlový olej. Výsledkem jsou přírodní, avšak dlouhé, zvýrazněné a objemnější řasy.

Testování účinků Lash botoxu

Výsledky účinků Lash Botoxu se zabývala studie lékařské univerzity v Itálii. Podle výsledků výzkumu se skutečně zvětšuje objem vlastních řas po aplikaci Lash Botoxu. Výsledky jsou uváděny v mikronech:

  • Před aplikací T0
  • Ihned po aplikaci Lash liftingu a Lash Botoxu My lamination T1
  • Po měsíci pravidelného používání domácího séra TF

Pro koho je aplikace vhodná?

Pro každého, kdo touží po krásných, ale zdravých a vyživených řasách. Aplikaci se však raději vyhněte, pokud máte přecitlivělost na některou ze složek přípravku. Nedoporučujeme jej ani v případě poranění či zánětu oka nebo jeho okolí a pokud trpíte ekzémem okolí očí. Kontraindikací jsou také nedávné operace očí a očního okolí, nemoci, menstruace a těhotenství.

Lash Lifting
03

Lash Lifting

Laminace řas využívá účinky a vlastnosti Lash Botoxu spolu s natočením a zvýrazněním přírodních řas. Výsledkem jsou nejen objemnější, silnější a vyživené řasy – dochází i k jejich natočení a zvýraznění barvy

Jak aplikace probíhá?

Pozvednutí a šetrné natočení přírodních řas probíhá vleže se zavřenýma očima. Metoda precizně tvaruje vlastní řasy pomocí silikonové formy a speciálního hypoalergenního přípravku. Fixátor se postará, aby váš pohled zářil ještě několik týdnů.

Pro koho je aplikace vhodná?

Pro všechny, kdo chtějí zvýraznit a natočit své přírodní řasy bez zásahu do jejich kvality. Kontraindikací jsou poraněné, zánětlivé a příliš citlivé oči. Aplikaci nedoporučujeme při menstruaci, v těhotenství, po nedávné operaci očí a při alergii na některou ze složek přípravku.

Brow lifting
04

Brow lifting

Úprava obočí laminací. Brow lifting, který zafixuje předem upravené, vyživené a učesané obočí. Součástí procedury je kromě úpravy a fixace s výživou také barvení. Výsledkem je upravené a estetické obočí, které vydrží týdny.

Jak aplikace probíhá?

Postupně dochází k úpravě a barvení obočí. Během procedury jsou aplikovány speciální výživné a tvarující přípravky, které obočí vyživí a nakonec jej šetrně zafixují.

Pro koho je aplikace vhodná?

Brow lifting je vhodný pro všechny, kdo chtějí mít krásné obočí. Denně... a bez jakékoli námahy.

Péče o oční okolí a mikromasáž
05

Péče o oční okolí a mikromasáž

Jemná šetrná masáž očního okolí pomáhá redukovat nevzhledné linie vrásek. A nejen to. Zároveň podporuje vyplavení toxinů, zjemňuje váčky pod očima, snižuje únavu a napětí očí. Dochází ke zlepšení stavu obočí, které s věkem klesá, zvyšuje se pružnost pokožky a zmírňuje se viditelnost krevních cév. Výsledkem je rozzářená a zkrášlená pleť v okolí očí.

Kolik stojí krása?

Ceník služeb

Brow Henna

60 min/ 690 Kč

Klasické barvení řas

30 min/ 190 Kč

Klasické barvení obočí

30 min/ 190 Kč

Úprava obočí

25 min/ 190 Kč

Lash Lifting & Lash Botox My Lamination

60 min/ 1 290 Kč

Lash Botox

(aplikace výživy)

30 min/ 490 Kč

Ošetření očního okolí a mikromasáž

Odlíčení, čištění pleti, masáž, aplikace alginátové masky

50 min/ 790 Kč

Doplňkové služby

Úprava obočí při kosmetickém ošetření

15 min/ 90 Kč